הגדר כדף הבית הפוך לדף הבית
21.02.18 ו' אדר התשע"ח
גלריה מהארץ גלריה מהעולם גלריה יהדות חדשות מבזקים וידאו פורומים יהדות צרכנות ושיווק דעות הוסף למועדפים הגדר כדף הבית NPV news - חדשות פלוס
יד לאחים מתריע: המיסיונרים במסע פרסום אגרסיבי לכיבוש דעת הקהל היהודית בישראל
הקמפיין המסיונרי בשטח
הקמפיין המסיונרי בשטח
מזכר פנימי של המיסיונרים חושף תכניות מסמרות שער לפעילות פרסום הרסנית רחבת היקף בישראל שתתחיל בימים אלו ותמשיך עד 2013 * המיסיונרים: קמפיינים אלו הם אולי הדבר החשוב ביותר שעשינו אי פעם למלאות את שליחותינו * ואכן, מאות אוטובוסים במרכז הארץ כוסו בשלטי פרסומת הקוראים לציבור לנהות אחר אותו האיש
משה רוט
24.05.2008 - 22:21
אנשי המודיעין של יד לאחים הצליחו לאחרונה לשים את ידם על מזכר פנימי שבו מודיעים ראשי כת היהודים למען אותו האיש לתומכיהם על קמפיינים פרסומיים שהם מתחילים בארץ ישראל. במזכר נאמר כי "הקמפיינים אמורים להתחיל ב-2008 ולהמשיך עד 2013. קמפיינים אלו הם אולי הדבר החשוב ביותר שעשינו אי פעם למלאות את שליחותינו על מנת להביא לכך שהמשיחיות של אותו האיש תהיה עניין בלתי נמנע ליהודים".

"בישראל", נאמר במזכר, "מתגוררים כיום 5.4 מיליון יהודים, יותר מבכל תקופה אחרת בהיסטוריה. אולם מתוך כל הישראלים, רק עשירית האחוז מאמינים באותו האיש. זהו המקום היחיד בעולם שבו - כשאנו עושים בישור ברחובות- איננו צריכים לתהות מיהו יהודי. כל מה שאנחנו צריכים לעשות זה רק לצאת ולדבר עם כל אחד שאנו פוגשים".

המזכר המזעזע אף מציין את המגבלות הניצבות בידי המיסיונרים בישראל ובהן: "ישנם חברים בכנסת שהיו רוצים שתעבור הצעת חוק שתהפוך את הבישור לפשע. אמנם רוב הציבור בישראל הינו חילוני ויגן על זכותנו לחלוק את הבשורה עם אחרים, אך ישנו מיעוט דתי חזק שמתנגד בעוז לפעילויות שלנו ואשר יכול בקלות להביא קהל שלם להיאבק במאמצינו".

כפועל יוצא של מזכר מזעזע זה יצאו המיסיונרים בשבוע האחרון בקמפיין פרסומי רחב היקף. מאות אוטובוסים ברחבי הערים ראשון לציון, רחובות, בת ים ועוד כוסו בפרסומות ענק בעלות מסר מיסיונרי מובהק. בכרזות נאמר באותיות גדולות: "ישו = ישוע = ישועה". בד בבד עם עצם המידע המדאיג על כך, זרמו לארגון הפעילים יד לאחים, מאות פניות טלפוניות נזעמות מכל שדרות הציבור, שראו בפרסומות אלו פגיעה מכאיבה ביותר ברגשותיהם, מעבר לנזק ההרסני החמור שפרסומות אלו טומנות בחובן, בהיותן קוראות לציבור הרחב ליצור קשר טלפוני ולקבל חינם ספר המאדיר את שמו של אותו האיש וקורא ללכת בדרכיו.

עם התקבל המידע, שיגר יו"ר יד לאחים, הרה"ג רבי שלום דב ליפשיץ שליט"א, מכתב דחוף אל אריק פלדמן, מנכ"ל אגד, ובו בקשה נרגשת להסיר את הפרסומת המיסיונרית לאלתר. ביד לאחים ציינו לשבח את העובדה ששעות אחדות לאחר משלוח הפנייה, התקבל במשרדי יד לאחים תשובה תכליתית ומעשית בה נאמר: "מיד שנודע לאגד לגבי הפרסומים על גבי האוטובוסים, מנהל אגף השיווק נתן הוראה להסיר במיידית את השילוט. כולי תקווה שהנושא יטופל במלוא המהירות על מנת לא לפגוע ברגשות הציבור היהודי".

כאילו לא די בכך, רכשו לאחרונה המיסיונרים שטחי פרסום נרחבים על פני עמודים שלמים בעיתונות הכללית הכתובה, ואותם הקדישו לדברי הטפה בלשון חלקלקה בדבר המסר שטמון באמונה באותו האיש. גם במודעות אלו נקרא הציבור הרחב ליצור קשר ולקבל, ללא כל תמורה, ספר המסביר את סגולת האמונה באותו האיש רח"ל.

כאילו לא די בכך, היה זה ח"כ הרב יעקב כהן שזיהה פרסומים הרסניים זהים בשלטי חברת 'רפיד' בחוצות הערים ומיהר לפנות אל יד לאחים. במקביל פנה מיוזמתו אל חברת הפרסום וקרא לה להפסיק לאלתר את הפרסום. ח"כ הרב כהן ציין בסיפוק כי קריאתו הנרגשת נפלה על אוזניים קשובות וכי החברה נענתה ברצון להסרת הפרסומים המזיקים.

יו"ר ארגון יד לאחים הרב ליפשיץ אמר השבוע "כי ללא ספק מדובר בעליית מדרגה חמורה, שיטות המיסיונרים הולכות ומתמקצעות, בקמפיינים אלו מושקעים מיליוני דולרים שנתרמים מקהילות מיסיונריות ברחבי העולם המעוניינים בכל מחיר לנצר יהודים. אין ספק שזה הזמן שעל כולנו להתגייס לחוקק את חוק המיסיון בדחיפות לנוכח המתקפה המיסיונרית כי אם לא עכשיו אימתי"לכתבה זו טרם התפרסמו תגובות
מבזקי חדשות
22.05.2012 15:35
מאת: דניאל טננבוים

צומת אלייכין: רוכב אופנוע נהרג בתאונת דרכים

22.05.2012 10:45
מאת: ישראל חדש

מנהרות הכרמל נסגרו לתנועה

10.04.2012 8:30
מאת: דניאל טננבוים

נתניה: אם ושני ילדיה נפצעו בשריפה

10.04.2012 6:30
מאת: יונתן דולב

רחובות: גבר נדקר בביתו - מצבו קשה

09.04.2012 23:17
מאת: יונתן דולב

שלושה פצועים בתאונת דרכים בגבעת שמואל

23.03.2012 13:40
מאת: דניאל טננבוים

לוד: שני נפגעים באורח אנוש וקל באירוע ירי

23.03.2012 13:39
מאת: דניאל טננבוים

רוכב טרקטורון נפגע באורח קשה בצומת להבים

23.03.2012 13:00
מאת: ישראל חדש

נחל שורק: אדם פונה לאחר חילוץ ממושך

     
דף הבית | חדשות | מבזקים | גלריה מהארץ | גלריה מהעולם | גלריה יהדות | וידאו | המייל האדום | פרסם אצלינו | הוסף למועדפים | הפוך לדף הבית | תקנון
© כל הזכויות שמורות ל npv חדשות+
Rivyon.com