הגדר כדף הבית הפוך לדף הבית
21.02.18 ו' אדר התשע"ח
גלריה מהארץ גלריה מהעולם גלריה יהדות חדשות מבזקים וידאו פורומים יהדות צרכנות ושיווק דעות הוסף למועדפים הגדר כדף הבית NPV news - חדשות פלוס
330 אלף ישראלים ייצאו בפסח לחו"ל
אלפי ישראלים יטוסו לפסח לחו"ל
אלפי ישראלים יטוסו לפסח לחו"ל
אנשי תיירות מחככים ידיים בהנאה לקראת עונה שנראית כרגע טובה מאוד. עלייה של 30 אחוז בביקוש למוצרי תיירות היא סיבה טובה לאופטימיות.
מנחם אינדיג
18.03.2008 - 1:49
"למעלה מ- 330 אלף ישראלים צפויים לבלות את החג מעבר לים" מדווח דורי שושן, סמנכ"ל השיווק של קבוצת ישראייר ומוסיף כי "ישנה עלייה של יותר מ 30% בביקוש לכלל מוצרי התיירות כגון טיסות, חבילות נופש, טיולים מאורגנים ועוד לעומת פסח אשתקד. בין היעדים הבולטים בהזמנות- איטליה, אמסטרדם וארה"ב.

הביקושים לפסח החלו כבר מאמצע פברואר כחלק מתהליך של שינוי שחל בשנתיים האחרונות בו ישראלים מזמינים את כרטיסי הטיסה לחופשת הפסח זמן רב מראש על מנת להבטיח את מקומם".

איטליה ואמסטרדם הינם היעדים הפופולאריים ביותר לחופשת הפסח הקרובה, וכ- 18 אלף ישראלים צפויים לטייל ביעדים אלה. בחברת נתור מקבוצת ישראייר נרשמה עלייה של 15% בהזמנות לטיולי משפחות ולחבילות מאורגן אישי ליעדים אלה, כמו כן נרשמה עלייה בהזמנה לטיסות, ולכן תתגבר ישראייר את מספר הטיסות שלה לאיטליה לחמש טיסות בשבוע- שלוש לרומא, ושתיים לורונה- במקום שתי טיסות שהיו עד כה, ואת מספר הטיסות שלה לאמסטרדם, מפעמיים בשבוע לשלוש פעמים בשבוע.

תורכיה נשארת יעד בולט בפסח השנה, והתורכים מתכוננים להגעתם של כ- 30 אלף ישראלים בחופשת הפסח הקרובה. חשוב לציין שבמהלך החודשים האחרונים נפתחו מספר מועדוני נופש משפחתיים חדשים בתורכיה הערוכים לעונת התיירות המתחילה באפריל. גם לארה"ב קיים ביקוש גבוה, וישנה עלייה של 10% בביקוש לטיולים מאורגנים וטיולי משפחות לאזור. הביקוש הגבוה ליעד זה נובע ככל הנראה מירידת ערך הדולר.

בעבר נתפס חג הפסח כחג משפחתי חשוב והנסיעות תואמו רק למחרת ערב החג. בשנה האחרונה לעומת פסח שנה שעברה, בולטת מאוד המגמה של חופשות פסח מחוץ לבית - משפחות שלמות מתארגנות ויוצאות לפני החג לבלות את ליל הסדר ואת החג בחו"ל, דבר שמסביר את הביקושים המוקדמים לפסח, מאחר שההזמנות מתאפיינות בכמות גדולה של אנשים בכל הזמנה לעומת הזמנות בתקופה אחרת של השנה.

מבחינת מגמות תיירותיות בפסח ניתן לראות עלייה של 40% בהזמנת חבילות ספא ובריאות. כמו כן במקביל למגמת העלייה הכלל עולמית בהזמנות חופשות באוניות פאר, גם אצל הישראלים נרשמת מגמה דומה וישנה עלייה של יותר מ- 25% בהזמנות במחלקת השייט של נתור לקראת פסח.

העדפה ייחודית של הישראלים שבולטת בעיקר בפסח היא לטיולים קצרים וממוקדים, וישנה עלייה של 25% בהזמנות לטיולים מסוג זה. בהקשר זה אומרת אביבית פלג, מנהלת מחלקת הטיולים המאורגנים בנתור כי "התייר הישראלי שכבר נסע ליעדים רבים וראה עולם, מחפש היום טיולים קצרים וממוקדים. בנוסף הטיולים האלה נותנים מענה מדויק מבחינת טיימינג לחופשת הפסח". בין היעדים המבוקשים לטיולים מסוג זה סיציליה, חבל טוסקנה וחבל קאמפניה שבאיטליה


אלי ישי נועד היום בירושלים עם שר הכלכלה והטכנולוגיה של גרמניה
סגן רה
14 ניסיונות העברה של חומרים מסוכנים לשטחי יו"ש סוכלו על ידי כוחות הביטחון
החומרים שנתפסו במעברי יהודה ושומרון. צילום:דו

לכתבה זו טרם התפרסמו תגובות
מבזקי חדשות
22.05.2012 15:35
מאת: דניאל טננבוים

צומת אלייכין: רוכב אופנוע נהרג בתאונת דרכים

22.05.2012 10:45
מאת: ישראל חדש

מנהרות הכרמל נסגרו לתנועה

10.04.2012 8:30
מאת: דניאל טננבוים

נתניה: אם ושני ילדיה נפצעו בשריפה

10.04.2012 6:30
מאת: יונתן דולב

רחובות: גבר נדקר בביתו - מצבו קשה

09.04.2012 23:17
מאת: יונתן דולב

שלושה פצועים בתאונת דרכים בגבעת שמואל

23.03.2012 13:40
מאת: דניאל טננבוים

לוד: שני נפגעים באורח אנוש וקל באירוע ירי

23.03.2012 13:39
מאת: דניאל טננבוים

רוכב טרקטורון נפגע באורח קשה בצומת להבים

23.03.2012 13:00
מאת: ישראל חדש

נחל שורק: אדם פונה לאחר חילוץ ממושך

     
דף הבית | חדשות | מבזקים | גלריה מהארץ | גלריה מהעולם | גלריה יהדות | וידאו | המייל האדום | פרסם אצלינו | הוסף למועדפים | הפוך לדף הבית | תקנון
© כל הזכויות שמורות ל npv חדשות+
Rivyon.com